Hakkımızda

cem test ve ölçüm cihazları

CEM Instruments, uzun yıllardır endüstriyel ölçüm cihazları alanında lider bir firmadır. Türkiye’de CEM marka ölçüm cihazları satıcısı olarak, değerlendirme, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Türkiye’nin dört bir yanına e-ticaret üzerinden CEM marka ürünlerini sunarak, geniş ürün yelpazezisi ile en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Satışını yaptığımız başlıca kategoriler; Datalogger, basınç ölçer, anemometre, termometreler, gaz dedektöri ve ölçüm cihazları gibi çeşitli kategorilerdeki ürünlerle endüstriyel ölçüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ürünlerimiz, ileri teknoloji ve mükemmel kalite standartlarına sahip olup, sektördeki en son gelişmelere uyum sağlar.

Müşteri memnuniyeti Inkatech olarak en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlere ithalatçı garantisini ve teknik servis desteğini sağlamaktayız. Ürünlerimizin garanti süresi, satın alma sürelerinden itibaren 2 yıldır. Bu sayede, sistemlerinden en yüksek depolama süreleri ve herhangi bir sorun durumunda profesyonel destek vermeyi garanti ediyoruz.

E-ticaret sitemiz üzerinden CEM marka ürünlerimizi Türkiye’nin 81 iline ulaştırmaktayız. Kolay ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunmak için çevrimiçi platformumuzda kullanıcı dostu kullanımlar ve güvenli ödeme seçenekleri sunmaktayız. Ürünlerimizi hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırarak, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemekteyiz.

Inkatech olarak, sürekli olarak müşteri odaklı çalışmayı en üst düzeye çıkarmak ve kalite standartlarımızı yükseltmek için çalışmaya devam etmekteyiz. Tecrübeli ve uzman kadromuz, sektördeki yenilikleri takip ederek, tüketim özelliklerine uygun çözümler sunmaktadır.

CEM Instruments

CEM; Ölçüm ve Test Cihazları segmentinde önde gelen üreticilerden birisidir. CEM, 25 yılı aşkın bir süredir ölçüm cihazları, teknik araştırma ve geliştirme, endüstriyel tasarım, yazılım tasarımı ve geliştirme ve ileri teknoloji girişimlerin üretiminde liderdir.

CEM, kızılötesi termometreler, dijital multimetreler, kelepçeli metreler, elektriksel yalıtım test cihazları, elektriksel test cihazları, ışık ölçüm cihazları, ses seviyesi ölçüm cihazları, termo-anemometreler, çevresel ölçüm cihazları, gaz dedektörleri, basınç ölçer manometreler ve çeşitli diğer ölçüm cihazlarında uzmanlaşmıştır.

CEM, Shenzhen’de 24.000 metrekareyi aşan devasa üretim tesisi ile şirket içi gelişmiş ve yenilikçi Ar-Ge merkezlerine sahiptir. Tüm süreçler ve sistemler ISO9001 standartlarına göre oluşturulur ve uygulanır. Sonuç olarak, ürünler UL, GS, CE ve RoHS tarafından onaylanmıştır. 2009 yılında medikal ürünlerde de ISO13485 kalite belgesini almıştır. CEM’in ABD ve tüm Avrupa gibi neredeyse tüm gelişmiş ülkelerde lider konumda olmasına şaşmamalı. CEM ayrıca sektördeki en saygın isimlerden birkaçının OEM üreticisidir.